Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
06.07.2015

Trwa konkurs „Mój pomysł na okładkę MPS Sad”

Tagi:
Od 1 lipca trwa konkurs fotograficzny "Mój pomysł na okładkę MPS "Sad", organizowany  przez wydawnictwo Plantpress; partnerem konkursu jest portal www.sadownictwo.com.pl. Za najciekawsze zdjęcie, które trafi  na okładkę miesięcznika, co miesiąc będzie można wygrać wartościowe nagrody.
W konkursie wziąć może udział każdy fotografik amator i miłośnik fotografowania, który mieszka na terenie Polski i ma ukończone 18 lat. Aby wziąć udział w konkursie, należy w okresie od 1 lipca 2015 r. do 30 kwietnia 2016 r. nadesłać samodzielnie wykonane prace fotograficzne o tematyce sadowniczej i  wypełnić  formularz  zgłoszeniowy. Organizatorzy zwracają uwagę,  że fotografie powinny uwzględniać aktualną dla danego miesiąca tematykę oraz porę roku.

Najlepsze fotografie trafią na kolejne okładki Miesięcznika Praktycznego Sadownictwa "Sad", począwszy od numeru wrześniowego; konkurs zakończy publikacja najciekawszego zdjęcia na okładce numeru 6/2016 MPS "Sad". Terminy nadsyłania zdjęć do poszczególnych numerów podane są poniżej:


 
Prace nadesłane do każdego kolejnego numeru oceniane będą osobno przez jury, które wybierze maksimum trzy z nich. Wybrane fotografie (wraz z nie więcej niż trzema dostarczonymi przez organizatora) zostaną opublikowane na portalu www.sadownictwo.com.pl. O tym, która z fotografii trafi na okładkę MPS "Sad", zdecydują internauci w głosowaniu. W wypadku równej liczby głosów internautów bądź braku głosów, fotografię miesiąca wybierze jury konkursu. Jeśli internauci wybiorą fotografię przygotowaną przez organizatora, nagroda nie zostanie przyznana.

Każdy zwycięzca konkursu, którego fotografia znajdzie się na okładce, otrzyma nagrodę rzeczową o wartości od 100 do 760,00 zł. Rodzaj nagrody zostanie każdego miesiąca ogłoszony na stronie internetowej www.sadownictwo.com.pl.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności