Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
06.09.2017

Elite Onion Club w Turzanach

6 września w ramach Elite Onion Club zorganizowano kolejne spotkanie „Cebula bez tajemnic”. Jego organizatorami były firmy Hazera, BASF, ADOB oraz Agrarada a gospodarzami spotkania Maria i Andrzej Weber gospodarujący w Turzanach.
Pomimo trudnych warunków pogodowych licznie przybyli producenci wsłuchiwali się w rekomendacje Piotra Manisty oraz Michała Lewandowskiego względem doboru odmian cebuli do uprawy na kolejny sezon. 
 
Zainteresowanie wzbudzały także kolejne informacje, przedstawione przez Macieja Witę, na temat najnowszych rozwiązań i zaleceń w ochronie cebuli produktami BASF. 
W dalszej części spotkania „ABC nawożenia cebuli – przygotowanie do zbioru i przechowywania” omówił Włodzimierz Prus z firmy ADOB. 
 
W temacie przechowywania – odpowiednich warunków, utrzymania jakości czy ograniczenia strat - można było porozmawiać z Radosławem Dziemiańczykiem, specjalistą z tego zakresu w firmie Agrarada.
 
Zapraszamy do naszej galerii 

Marcin Bartczak 

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności