Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
17.05.2017

Komunikat sadowniczy PROCAM z 17.05

YouTube
Krzysztof Gasparski z firmy PROCAM radzi, jakie zabiegi ochrony i nawożenia są teraz w sadach i jagodnikach potrzebne. W filmie analizuje sady jabłoniowe i pestkowe oraz plantacje malin, truskawki i porzeczki. - Zbliżamy się do końca kwitnienia, emocje związane z przymrozkami powoli opadają, zaczynamy żyć w realnym świecie tego co nas czeka i trzeba zdecydować, które plantacje zasługują na jakie traktowanie - zauważa doradca.

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowych komunikatach sadowniczych zainstaluj w smartfonie bezpłatną aplikację „Komunikaty sadownicze”. Pobierz w sklepie Google Play lub w  sklepie App Store.
Źródło: YouTube

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności