Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia

Informacje od firm

Syngenta na targach TSW 2018

W dniach 10 – 11 stycznia w nowoczesnym obiekcie konferencyjno – targowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie z dużym rozmachem zorganozowano Targi Sadowniczo – Warzywnicze TSW 2018. W tegorocznych konferencjach i spotkaniach targowych wzięły udział tysiące zwiedzających.

Syngenta

Aminokwasy nie tylko interwencyjnie

Nowoczesne rolnictwo wiąże się z intensywną produkcją, która ukierunkowana jest nie tylko na poprawę ilości, ale przede wszystkim jakości plonu oraz zwiększenie rentowności gospodarstw. Najkorzystniej, gdy cel ten udaje się osiągnąć przy ograniczeniu użycia nawozów sztucznych i pestycydów. Tego wymaga się od świadomych producentów.

Intermag

Teraz jeszcze szybciej i łatwiej: royalbrinkman.pl na smartfonach!

Royal Brinkman przedstawia nową odsłonę sklepu internetowego w wersji mobilnej, która pozwala na jeszcze szybsze i łatwiejsze składanie zamówień internetowych oraz przesyłanie pytań o produkty. W ten sposób firma inwestuje w dalszą cyfryzację i ponownie poprawia użyteczność.

Royal Brinkman

Ochrona jabłoni wzmocniona kaptanem

Tej wiosny będzie możliwa ochrona jabłoni przed parchem z użyciem kaptanu od INNVIGO. Z końcem grudnia 2017 r. uzyskał rejestrację preparat LEKARO 80 WG zawierający 800 g/kg kaptanu.

Innvigo

Nowa ładowarka teleskopowa TL30.70 AGRI

Na targach Agritechnica odbywających się w niemieckim Hanowerze firma Bobcat przedstawił najnowszą kompaktową ładowarkę teleskopową TL30.70 AGRI przeznaczoną dla sektora rolniczego. Model TL30.70 zapewnia maksymalny udźwig wynoszący 3 tony i maksymalną wysokość podnoszenia wynosząca prawie 7 m. Całkowita szerokość ładowarki wynosi mniej niż 2,1 m, nawet przy 24-calowych oponach.

Bobcat

Gama nawozów KSC-Phytactyl Timac Agro do fertygacji wyróżniona po raz drugi

Eksperci ponownie docenili innowacyjność nowej gamy nawozów KSC-Phytactyl do fertygacji firmy Timac Agro. Produkty te zostały wyróżnione dyplomem na Targach HORTI-TECH w Kielcach. 

Timac Agro Polska

Wózek paletowy PLP 200

Ten wózek paletowy kierowany z pozycji stojącej jest wyposażony w wytrzymałą, składaną platformę operatora i uchylne słupki ochronne. Umożliwia on pokonywanie większych odległości i wydłużone cykle robocze. Wózek PLP to doskonałe rozwiązanie dla większości intensywnych prac. To szybka i mocna maszyna z 5-punktowym zawieszeniem, który zapewnia najwyższy poziom stabilności nawet przy wyższych prędkościach.

UniCarriers

UniCarriers ma dziesięć nowych modeli serii TX

UniCarriers ulepszył swoją popularną rodzinę trójkołowych i czterokołowych elektrycznych wózków widłowych z przeciwwagą: od maja 2017r. będzie dostępnych dziesięć nowych modeli TX z zakresem udźwigu od 1,25 do 2 ton. Nowa wersja charakteryzuje się wysoką sprawnością energetyczną. Dzięki zużyciu energii 4,2 kWh/h, TX jest jednym z najbardziej ekonomicznych elektrycznych wózków widłowych z przeciwwagą dostępnych na rynku. Dodatkowo, nowa seria posiada dużą liczbę funkcji zwiększających bezpieczeństwo i ergonomię.

UniCarriers

Masz pomysł na royalbrinkman.pl?

W ostatnich latach Royal Brinkman robi ogromne postępy w "elektronicznym świecie". W 2018 firma ma zamiar kontynuować rowój strony i sklepu royalbrinkman.pl, ponieważ stagnacja nie wchodzi w rachubę! Czy chcesz mieć swój wkład w ten proces? Podziel się z nami swoim pomysłem i wygraj nagrodę!

Royal Brinkman

ZETOR prezentuje dwie linie modelowe traktorów

ZETOR TRACTORS a.s. wkrótce zaprezentuje dwa nowe modele ciągników UTILIX i HORTUS w segmencie mocy  od 40 do 70 koní mechanicznych. Rozszerza się w ten sposów oferta uniwersalnych ciągników, które znajdą szerokie zastosowanie w ogrodnictwie, przy lekkich pracach ziemnych i służbach komunalnych oraz do prac z ładowaczem czołowym. Ciągniki znajdą też zastosowanie u hobby farmerów.

ZETOR
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności