Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia

Zieleń to Życie

Kiedy: 31.08.2017 - 02.09.2017
Gdzie: Warszawa
25. Międzynarodowa Wystawa, w tym roku pod hasłem "Odetchnij zielenią".

Organizatorzy: Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o., Związek Szkółkarzy Polskich.   

Międzynarodowa impreza prezentująca rośliny z Polski, Europy i świata dla całej branży – szkółkarstwa, handlu ogrodniczego, projektantów, wykonawców, florystów i ogrodników.

Ofertę przedstawi ponad 250 wystawców z branży szkółkarskiej, techniki, wsparcia produkcji i wyposażenia ogrodu. Pod marką Flower Expo Polska międzynarodowe grono producentów i dystrybutorów zaprezentuje kwiaty cięte i doniczkowe. W programie targów jedyny w Polsce Konkurs Roślin Nowości, seminaria prezentujące wiedzę dla producentów i wspierające sprzedaż, spotkania z międzynarodowymi ekspertami, warsztaty i prezentacje. Dwa pierwsze dni mają charakter branżowy – rejestracja gości już w drugiej połowie maja.  

Więcej informacji: tel. +48 22 435 47 20 (21-22), kontakt@zielentozycie.pl, www.zielentozycie.pl   www.greenislife.pl, www.zszp.pl
Warszawa
Expo XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14

Forum

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności