Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
16.04.2018

Evelina dla wegan

Ale nie tylko: All Natural Drink from Evelina® to w 100% naturalny napój bezalkoholowy składający się ze świeżo wyciśniętego, naturalnie mętnego soku jabłkowego, świeżej wody (niegazowanej) i szczypty świeżo wyciśniętego soku z cytryny. 
Sok jabłkowy ma gwarancję pochodzenia z jednej odmiany: Evelina®. Wyprodukowany w 100% z naturalnych składników napój energetyczny ma przyjemny aromat i działa orzeźwiająco. Produkt jest gotowy do picia i wyróżnia się na półce dzięki atrakcyjnemu wizualnie, kreatywnemu i ekologicznemu opakowaniu z tektury nadającym się do recyklingu. Jako produkt czysto naturalny, orzeźwiający napój promuje holistyczne i zdrowe odżywianie.
 
Dystrybucja napoju w pierwszej kolejności rozpocznie się w Austrii i Niemczech. Docelowi odbiorcy to zarówno dorośli, jak i dzieci, ponieważ produkt idealnie nadaje się na odświeżenie w pracy, szkole lub zajęciach sportowych.

za: Evelina GmbH

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności