Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
08.06.2016

MPS SAD już na smartfonie i tablecie

Tagi:
Od teraz w każdej wolnej chwili możesz czytać i przeglądać informacje z Miesięcznika Praktycznego Sadownictwa SAD także na tablecie lub w smartfonie. To wszystko dzięki nowej aplikacji MPS-SAD, którą można zakupić w App Store oraz na Google Play.
Wydawcą aplikacji jest Plantpress Sp. z o.o., branżowe wydawnictwo oraz producent specjalistycznych aplikacji mobilnych (m.in. do testu skrobiowego), które ułatwiają sadownikom, ogrodnikom i rolnikom prowadzenie produkcji i zarządzanie gospodarstwem.

MPS Sad to czasopismo wydawane przez Plantpress od 2006 r. Porusza wszelkie zagadnienia związane z uprawą drzew owocowych. Zawarte w nim informacje dotyczące doboru odmian, wyboru materiału szkółkarskiego, ochrony roślin przed chorobami, szkodnikami i chwastami, nawożenia, mechanizacji prac w gospodarstwie, cięcia i prowadzenia drzew oraz przechowalnictwa są podawane w prosty i przystępny sposób. Duża liczba materiałów przygotowywana jest przez redaktorów na podstawie wywiadów przeprowadzanych w najlepszych krajowych i zagranicznych gospodarstwach sadowniczych. Na łamach czasopisma często zamieszczane są autorskie programy ochrony i nawożenia, a także relacje z targów i spotkań branżowych.

Od dzisiaj to znane i cenione czasopismo można mieć również na swoim telefonie lub tablecie. Zapraszamy!Pobierz w Google PlayPobierz w App Store

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności