Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
13.04.2018

Ostrzeżenia i komunikaty. Najważniejsze porady w telefonie komórkowym

Szybka i właściwa reakcja to podstawa przy rozwiązywaniu problemów w ochronie roślin sadowniczych. Komunikaty sadownicze z poradami dotyczącymi aktualnej sytuacji w sadach i na plantacjach roślin jagodowych stanowią duże wsparcie dla producentów owoców.
W tym sezonie, podobnie jak w ubiegłym, sadownicy mogą wesprzeć się aplikacją Komunikaty Sadownicze na urządzenia mobilne. Została ona jednak ulepszona i wzbogacona nowymi funkcjami.  
 
Użytkownicy mogą w panelu aplikacji wybrać gatunki sadownicze, którymi są zainteresowani: owoce ziarnkowe (jabłka, gruszki), pestkowe (śliwki, czereśnie, wiśnie,) oraz jagodowe (porzeczki, maliny, truskawki i borówki). Ponadto mogą korzystać z komunikatów archiwalnych, które zostały zgromadzone w ubiegłym roku.
 
Aplikacja Komunikaty Sadownicze zbiera komunikaty sadownicze z różnych firm i udostępnia je sadownikom na urządzenia mobilne. Wystarczy pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore aplikację i zainstalować ją.

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności