Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
19.02.2018

Więcej mrożonych malin z Serbii

Pod koniec roku Serbia porozumiała się z partnerami węgierskimi w sprawie budowy dwóch nowych zakładów mających przetwarzać serbskie maliny.
 
Podpisane przez przedstawicieli rządowych obu państw memorandum przewiduje, że strona węgierska zapewni środki finansowe, wyposażenie, technologie oraz dziesięcioletnie porozumienie eksportowe mrożonek, jakie powstaną z dostarczonych przez serbskich plantatorów malin. Określono, że kontrakt będzie dotyczył 5 tysięcy ton owoców. Jako pierwszy ma ruszyć zakład w Arilje, potem - w Požegu.
 
za: Tanjug
pg

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności