Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
10.10.2018

Serbia aresztowała 36 osób za rzekomy przemyt owoców z UE do Rosji

Serbska policja poinformowała, że zatrzymano 36 osób za nielegalny wywóz do Rosji owoców, które zostały faktycznie sprowadzone z Unii Europejskiej. Byłoby to naruszenie przepisów lokalnych i unijnych.
Podejrzani to właściciele gospodarstw rolnych, handlowcy, jak również urzędnicy, którzy wystawili fałszywe certyfikaty, dzięki którym można było mieszać owoce importowane UE z eksportem lokalnych produktów do Rosji.

W sumie oskarżono 43 osoby, w tym za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, nadużycie władzy publicznej i pranie brudnych pieniędzy.

Nie zostało określone, o jakie owoce może chodzić. 
 
Źródło: Freshplaza
 
mp

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności