Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
09.12.2015

Świąteczna zbiórka żywności

Dzięki zaangażowaniu polskich producentów i dystrybutorów żywności, podczas Świątecznej Zbiórki Żywności, do Banku Żywności SOS w Warszawie trafiały  świeże warzywa i owoce. Produkty pochodzące z Bronisz, jeszcze tego samego dnia przekazane były organizacjom przygotowującym posiłki dla najuboższych.
Bank Żywności SOS w Warszawie, w miniony weekend  (4-6 grudnia),  w Stolicy oraz 17 miejscowościach na Mazowszu przeprowadził Świąteczną Zbiórkę Żywności. Mieszkańcy stolicy oraz Mazowsza pokazali, że są wrażliwi na potrzeby najuboższych. Dzięki ofiarności uczestników zbiórki udało się zebrać ponad 103 ton żywności: w Warszawie ponad 49 ton, w mazowieckich sklepach ponad 50 ton. Na rynkach hurtowych zebrano ponad 3,8 ton żywności.
 
 W akcji wzięło udział kilka tysięcy wolontariuszy.

Bank Żywności SOS w Warszawie nadal prosi o wsparcie:
- wysłanie charytatywnego SMSa o treści POMAGAM na nr 73 365 (koszt jednego SMSa to 5zł + VAT)
- zakup paczki żywnościowej o wartości 5, 15 lub 50zł na charytatywni.allegro.pl

Ogólnopolska Akcja Banków Żywności Świąteczna Zbiórka Żywności przeprowadzona została już po raz 19., na Rynku Hurtowym Bronisze po raz siódmy.

za:bronisze.com.pl
pg 

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności