Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
14.11.2017

W listopadowym „Haśle Ogrodniczym” podsumowania i nowalijki

Zbliża się koniec roku, a czas ten zazwyczaj skłania do analiz, rozliczeń i podsumowań. Nie inaczej jest w branży ogrodniczej. Dlatego zapraszam do lektury najnowszego numeru „Hasła Ogrodniczego”, w którym prezentujemy analityczny materiał dotyczący sytuacji w ogrodnictwie szklarniowym w mijającym sezonie.
Producenci specjalizujący się w produkcji warzyw „nowalijkowych” w „Temacie miesiąca” znajdą wiele materiałów z tego zakresu. Polecam „Wczesną uprawę pora w praktyce” i „Szybkie kapusty”.

W dziale „Sadowniczym” spora dawka nowości, a wśród nich o jednej z najbardziej obiecujących odmian jabłoni do uprawy w systemie ekologicznym, trendach w produkcji wiśni oraz alternatywnej do chemicznej metodzie zwalczania chwastów w sadzie.

Polecała Joanna Klepacz-Baniak, redaktor naczelna "Hasła Ogrodniczego"

Listopadowy numer do nabycia w sklepie Plantpressu

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności