Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
13.06.2018

Targi GreenTech w Amsterdamie

Tagi: greentech
We wtorek 12 czerwca otwarte zostały III Międzynarodowe Targi GreenTech w Amsterdamie. Impreza, która potrwa do 14 czerwca zgromadziła ok. 450 wystawców i tysiące gości z całego świata.
Mocnym akcentem rozpoczynającym wystawę było przyznanie nagród Innovation Awards w czterech kategoriach. W kategorii Innovation laureatem została maszyna AutoStix firmy Visser Horti Systems do automatycznego pikowania sadzonek. Nagrodę w kategorii Sustainabillity przyznano urządzeniu Poseidon firmy Van der Ende Groep do usuwania sodu z wody lub pożywki przy zachowaniu pozostałych składników odżywczych. W kategorii Impact nagrodzono bezpłatny internetowy serwis edukacyjny dla producentów szklarniowych Priva Academy firmy Priva Horticulture. Laureatem kategorii Concept został robot IRIS do rejestrowania chorób i funkcjonowania roślin w szklarni firm Metazet Form-Flex, Micothon i Ecoation.

Targi GreenTech skupiają się na technicznych aspektach produkcji szklarniowej. W stolicy Holandii nie zabrakło także polskich firm oferujących tego typu rozwiązania. Oprócz wystawy dla uczestników targów przygotowano szereg wydarzeń towarzyszących m.in. liczne prelekcje międzynarodowych ekspertów i panele dyskusyjne.

Aleksandra Czerwińska-Nowak

Zobacz także:

Targi GreenTech 2018
Więcej o: greentech ,

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności