Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
29.07.2015

Dzień Otwarty Papryki

W niedzielę 26 lipca w gospodarstwie Renaty i Wiesława Grotek w Kozłowie (woj. mazowieckie) firmy Syngenta Polska, Yara Poland oraz New Holland we współpracy z firmami: Agrimpex, AquaTom, FHU Farmer, Haygrove Poland oraz PHU Konar zorganizowały Dzień Otwarty Papryki.
Bardzo licznie przybyli producenci podczas spotkania mieli okazję wysłuchać prelekcji: o odmianach papryki przeznaczonych do uprawy tunelowej i skutecznych rozwiązaniach w ochronie roślin, o technologiach nawożenia i nawadniania oraz sterowania wzrostem i plonowaniem roślin; o nowych modelach ciągników New Holland oraz systemach precyzyjnego rolnictwa; o urządzeniach do dozowania nawozów i kontroli parametrów fertygacji; o nowoczesnych rozwiązaniach konstrukcyjnych tuneli foliowych oraz o nowych foliach i agrowłókninach a także o systemach grzewczych rekomendowanych do tuneli foliowych.

Relacja z tego spotkania niebawem w czasopismach "Warzywa" oraz "Hasło Ogrodnicze".

Tekst i fot. Marcin Bartczak

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności