Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

X edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa

15 stycznia - 09:00 - 16 stycznia - 17:00

TSW jest jedną z największych specjalistycznych wystaw ogrodniczych w Europie Środkowo-Wschodniej, która odbędzie w dniach 15-16 stycznia 2020r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy.

Podczas jubileuszowej, X edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa wystawcy z kraju i zagranicy zaprezentują bogatą ofertę środków produkcji: innowacyjne nawozy, środki ochrony roślin, produkty wspierające produkcję ogrodniczą. W targach wezmą udział firmy zajmujące się chłodnictwem i przechowalnictwem, firmy dostarczające maszyny do pracy w sadzie i ogrodnictwie, do sortowania i pakowania owoców oraz warzyw. Obecni będą producenci materiału szkółkarskiego, firmy handlujące owocami i specjalizujące się w ich przetwórstwie. Przestronne stoiska dają wystawcom możliwość doskonałego zaprezentowania oferty wszystkim zwiedzającym.

W czasie dwóch dni targów odbędą się wykłady polskich i zagranicznych specjalistów: 15 stycznia – VII Konferencja Truskawkowa, VI Sadownicze Forum Ekonomiczne oraz Perspektywiczne gatunki w ogrodnictwie,16 stycznia – konferencja sadownicza, „Ekologia w ogrodnictwie – czy to się opłaca?”, konferencja o warzywach polowych oraz konferencja na temat upraw pod osłonami.

Podczas TSW 2020 po raz siódmy przyznane zostaną Nagrody im. Prof. Szczepana A. Pieniążka. Jury konkursu nagrodzi najbardziej innowacyjne i korzystne dla ogrodnictwa, środowiska i społeczeństwa produkty zgłoszone przez wystawców.

Szczegóły

Start:
15 stycznia - 09:00
Koniec:
16 stycznia - 17:00
Strona internetowa:
www.tsw.com.pl

Miejsce

Katowicka 62, Nadarzyn, Polska
ul. Katowicka 62
Nadarzyn, Polska