Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zieleń to Życie 2019

5 września - 08:00 - 7 września - 16:00

Zieleń to Życie 2019

Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE – naturalny wybór

Setki ciekawych gatunków i odmian roślin, wystawcy z kraju i Europy. Tysiące odwiedzających, mnóstwo inspiracji oraz silny potencjał biznesowy – tak w kilku słowach można zapowiedzieć 27. Międzynarodową Wystawę ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz będącą częścią targów 4. edycję FLOWER EXPO POLSKA. Wydarzenie pod hasłem ,,NATURALNY WYBÓR” odbędzie się 5-7 września 2019 r. w warszawskim Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Zieleń to Życie

Wystawa organizowana jest z pasji do roślin, dbałości o jakość, a celem jest nie tylko prezentowanie najnowszych produktów i trendów, ale też promowanie rozwiązań wspierających zielony biznes. Goście targów zobaczą przegląd oferty branżowej: rośliny, akcesoria, dekoracje i usługi. Wszystko to sprawia, że Wystawa jest doskonałą okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych oraz poznania nowości rynkowych z zakresu szkółkarstwa, urządzania ogrodu, zieleni miejskiej i florystyki. Odwiedzający targi ogrodnicy, architekci krajobrazu, wykonawcy terenów zieleni, floryści oraz wszyscy związani z handlem ogrodniczym będą mieli możliwość uczestniczenia w konferencjach, seminariach, warsztatach, pokazach oraz spotkaniach branżowych.

Po dwóch branżowych dniach targów – trzeci (sobota) jest otwarty dla publiczności – udział w nim to naturalny wybór dla hobbystów oraz pasjonatów ogrodnictwa, dla których przewidziane są również specjalne atrakcje oraz kiermasz.

logo Zieleń to Życie i Flower Expo Polska

27. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz będąca częścią targów 4. edycja FLOWER EXPO POLSKA
Termin: 5-7 września 2019 r. (pierwsze dwa dni – branżowe, sobota – dzień konsumencki)
Lokalizacja: Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Informacje dotyczące targów, biletów oraz programu na: www. flowerexpo.pl oraz FB/zielentozycie oraz FB/flowerexpopoland

Szczegóły

Start:
5 września - 08:00
Koniec:
7 września - 16:00
Strona internetowa:
www.zielentozycie.pl

Miejsce

Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
Polska

Organizatorzy

Polski Związek Szkółkarzy
Agencja Promocji Zieleni