Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia

Informacje od firm

Ochrona jabłoni wzmocniona kaptanem

Tej wiosny będzie możliwa ochrona jabłoni przed parchem z użyciem kaptanu od INNVIGO. Z końcem grudnia 2017 r. uzyskał rejestrację preparat LEKARO 80 WG zawierający 800 g/kg kaptanu.

Innvigo

Nowa ładowarka teleskopowa TL30.70 AGRI

Na targach Agritechnica odbywających się w niemieckim Hanowerze firma Bobcat przedstawił najnowszą kompaktową ładowarkę teleskopową TL30.70 AGRI przeznaczoną dla sektora rolniczego. Model TL30.70 zapewnia maksymalny udźwig wynoszący 3 tony i maksymalną wysokość podnoszenia wynosząca prawie 7 m. Całkowita szerokość ładowarki wynosi mniej niż 2,1 m, nawet przy 24-calowych oponach.

Bobcat

Gama nawozów KSC-Phytactyl Timac Agro do fertygacji wyróżniona po raz drugi

Eksperci ponownie docenili innowacyjność nowej gamy nawozów KSC-Phytactyl do fertygacji firmy Timac Agro. Produkty te zostały wyróżnione dyplomem na Targach HORTI-TECH w Kielcach. 

Timac Agro Polska

Wózek paletowy PLP 200

Ten wózek paletowy kierowany z pozycji stojącej jest wyposażony w wytrzymałą, składaną platformę operatora i uchylne słupki ochronne. Umożliwia on pokonywanie większych odległości i wydłużone cykle robocze. Wózek PLP to doskonałe rozwiązanie dla większości intensywnych prac. To szybka i mocna maszyna z 5-punktowym zawieszeniem, który zapewnia najwyższy poziom stabilności nawet przy wyższych prędkościach.

UniCarriers

UniCarriers ma dziesięć nowych modeli serii TX

UniCarriers ulepszył swoją popularną rodzinę trójkołowych i czterokołowych elektrycznych wózków widłowych z przeciwwagą: od maja 2017r. będzie dostępnych dziesięć nowych modeli TX z zakresem udźwigu od 1,25 do 2 ton. Nowa wersja charakteryzuje się wysoką sprawnością energetyczną. Dzięki zużyciu energii 4,2 kWh/h, TX jest jednym z najbardziej ekonomicznych elektrycznych wózków widłowych z przeciwwagą dostępnych na rynku. Dodatkowo, nowa seria posiada dużą liczbę funkcji zwiększających bezpieczeństwo i ergonomię.

UniCarriers

Masz pomysł na royalbrinkman.pl?

W ostatnich latach Royal Brinkman robi ogromne postępy w "elektronicznym świecie". W 2018 firma ma zamiar kontynuować rowój strony i sklepu royalbrinkman.pl, ponieważ stagnacja nie wchodzi w rachubę! Czy chcesz mieć swój wkład w ten proces? Podziel się z nami swoim pomysłem i wygraj nagrodę!

Royal Brinkman

ZETOR prezentuje dwie linie modelowe traktorów

ZETOR TRACTORS a.s. wkrótce zaprezentuje dwa nowe modele ciągników UTILIX i HORTUS w segmencie mocy  od 40 do 70 koní mechanicznych. Rozszerza się w ten sposów oferta uniwersalnych ciągników, które znajdą szerokie zastosowanie w ogrodnictwie, przy lekkich pracach ziemnych i służbach komunalnych oraz do prac z ładowaczem czołowym. Ciągniki znajdą też zastosowanie u hobby farmerów.

ZETOR

Ekspansja LED w sektorze ogrodnictwa szklarniowego

Oszczędność energii, redukcja kosztów, bezpieczeństwo roślin i wzrost plonów – takich korzyści szukają producenci żywności i operatorzy szklarni. Odpowiedzią na te potrzeby stał się projekt LED Light for You (LLFY). Partnerzy LLFY Osram Opto Semiconductors, Cezos, Mechatronix i LEDiL stworzyli modułowy Developer Kit, który pomoże projektantom i producentom opraw oświetleniowych przyspieszyć testy oraz proces rozwoju systemów oświetlenia ogrodniczego.    

Osram

Zdrowe jabłka z każdej chłodni

Polskie sadownictwo to nie tylko rozległe „zagłębia” jabłkowe i silne grupy producenckie. To także kilkuhektarowe sady na trudniejszych w uprawie terenach, skąd dostarczane są jabłka na lokalne rynki, które mają specyficzne wymagania. Niezależnie od wielkości sadu i rynku zbytu najważniejsza jest jakość i jędrność owoców, szczególnie tych przechowywanych aż do wiosny. Można zadbać o nie w prosty sposób stosując preparat FruitSmart, o czym przekonał się niedawno sadownik z okolic Limanowej. 

Innvigo

Kompaktowa sortownica

Green Sort (www.greensort.pl) to innowacyjna kompaktowa sortownica z kamerą dedykowana gospodarstwom od 5 do 20 ha sadu. Dotychczas sadownicy praktycznie nie mieli możliwości posiadania nowoczesnej sortownicy. Maszyny które są dostępne na rynku, mają ogromne wydajności i są ekonomicznie nieuzasadnione w mniejszych gospodarstwach. Stąd pojawił się pomysł prostej w budowie kompaktowej sortownicy z kamerą, na którą byłoby stać każdego sadownika.

Green Sort
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności