25. Spotkanie Sadownicze Sandomierz

  Jubileuszowe 25 Spotkanie Sadownicze odbywa się w tym roku w dniach 27-28 stycznia; tradycyjnie w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Patkowskiego w Sandomierzu.

  • 25. Spotkanie Sadownicze Sandomierz

   Niektóre z cyklicznych wydarzeń branżowych traktuje się „fenologicznie” – wiemy nie tylko, że wystąpią, ale jeszcze mamy je w pamięci wpisane między poprzedzającymi i mającymi przyjść później. Rzadko jednak utrwala nam się w świadomości, jak długo dane wydarzenie splata się z naszą aktywnością. Zaskoczeni stwierdzamy, że „to” trwa już … lat…

   08.01.2016

  • Od ćwierćwiecza Spotkania Sadownicze Sandomierz

   Minione już 25. Spotkanie Sadownicze Sandomierz 2016 przyciągnęło ponad 1200 producentów owoców – nie tylko z regionu, ale z całego kraju. Organizatorzy przygotowali dla zainteresowanych branżowymi nowościami ponad dwadzieścia wykładów i doniesień z różnych specjalności. Oprócz tego setka wystawców przywiozła do Sandomierza najciekawsze i najnowsze maszyny, urządzenia i inne środki produkcji sadowniczej.

   29.01.2016

  • Scorpion – gruntow(n)a ochrona

   Uprawa warzyw gruntowych stawia przed producentami wiele wyzwań. Podstawowym problemem jest produkowanie wysokiej jakości warzyw, aby mogły one konkurować na różnorodnych rynkach, na których klient jest ostatecznym cenzorem wartości towaru. W celu zapewnienia opłacalności produkcji oraz wysokiej jakości plonów, niezbędne jest stosowanie skutecznych metod uprawy. Do tych czynników należy racjonalna ochrona, która jest jednym z najważniejszych czynników, wpływających na jakość produktu finalnego. Dbałość o harmonijny wzrost i najwyższą jakość warzyw winna być zapewniona od siewu, aż po zbiór i przechowywanie, tudzież okres sprzedaży i ekspozycji produktu na sklepowej półce.

   02.06.2016

  Poprzedni artykułMTAS FruitPRO 2016
  Następny artykuł26. Spotkanie Sadownicze Sandomierz