Trwa tegoroczne odkrywanie polskich ogrodów

  Z ogrodem na Ty
  fot. Z ogrodem na Ty
  Ruszyła kolejna edycja projektu znanego blogera ogrodniczego Tomasza Szostaka: „Busem przez polskie ogrody”. To unikatowy projekt, który odkrywa przed internautami niecodzienne i jedyne w swoim rodzaju polskie ogrody. Celem projektu jest: inspirowanie, edukowanie i zachęcanie do samodzielnego tworzenia wyjątkowych przestrzeni.

  Tomasz Szostak – polski bloger ogrodniczy – znów ruszył w trasę po kraju z drugim sezonem, popularnego i szeroko rozpoznawalnego projektu: ,,Busem przez polskie ogrody”. W 2019 roku odwiedzi 24 ogrody w różnych częściach Polski. Każdy z ogrodów będzie prezentował wyjątkowe estetyczne walory oraz oryginalne pomysły swoich właścicieli. – Jak wiecie, moje wycieczki po ogrodach, to ogromna skarbnica inspiracji zarówno dla mnie, jak i dla właścicieli małych i dużych ogrodów w Polsce. Odkrywanie tych pięknych przestrzeni i poznawanie autorów ogrodów dodaje pozytywnej energii, a rozmowy o zieleni, nasadzeniach, roślinach, projektach, inspiracjach, są dowodem na to, że Polacy kochają i dbają o swoje ogrodypodsumował autor projektu Tomasz Szostak.

  Busem przez polskie ogrody

  Tomasz Szostak wśród zgłoszonych do programu ogrodów na sezon 2019 wybierze 24 lokalizacje umiejscowione na terenie całego kraju. Będą to jego zdaniem najoryginalniejsze i najciekawsze miejsca, warte odwiedzenia i pokazania. Do ogrodów dojedzie charakterystycznym busem, który zmienił w tym roku kolor z białego na czarny. W trakcie wizyty i nagrywania relacji Pan Tomasz rozmawia z właścicielami, odkrywa tajniki wyjątkowych ogrodów, dołącza swoje opinie i porady. – Najważniejsza jest pasja, zaangażowanie i dobry humor! Projekt ma pokazać jak dużo radości może sprawić kształtowanie i zagospodarowanie przestrzeni, a tym samym zainspirować czytelników bloga oraz zmotywować do działania. Wizyty i relacje, podobnie jak w sezonie 2018, dadzą nowe pomysły i podsuną ciekawe rozwiązania dotyczące zakładania i pielęgnacji ogrodów. Cały projekt sukcesywnie będzie opisywany na blogu, dlatego warto śledzić nas na bieżącododaje Tomasz Szostak.

  Zgłoszenia do udziału w projekcie można wysyłać przez cały rok na e-mail: kontakt@zogrodemnaty.pl. Kryteria wyboru ogrodów określone są w regulaminie, aczkolwiek szczególną uwagę zwracają ogrody kreatywne, wyróżniające się spośród innych.

  Partnerzy tegorocznego projektu
  Realizacja tegorocznej edycji projektu jest możliwa dzięki Partnerom. W tym roku nimi są:
  – Vilmorin Garden
  – Husqvarna
  – GARDENA
  – Viva Garden Viva Home
  – Rolmarket
  – KRONEN
  – Gnejsy.pl
  – Kwazar
  Patronat medialny:
  Lider Biznesu – Ogrodniczy Magazyn Branżowy
  Przepis na Ogród

  Dział promocji i komunikacji:
  MWM PR media, wizerunek, marketing

  Wspiera projekt:
  Miasto i Gmina Nysa

  Informacje prasowe: Z ogrodem na Ty