Strona główna Tagi Agrarius

agrarius

Agrarius – Sadownicze nowości 2019

Trzy nowe produkty: Stop Drop Flower, Stop Drop Fruit oraz Naturalny plon XM rekomendowane przez Annę Ambroszczyk z firmy Agrarius, producenta i dystrybutora użyźniaczy gleby oraz nawozów humusowych.

„Pepper Cafè”: odmiany i nawożenie papryki

3 sierpnia w gospodarstwie Moniki i Kazimierza Małków w Grabowskiej Woli k. Potworowa grupa producentów papryki zgromadziła się na spotkaniu zorganizowanym przez firmy Monsanto (marki Seminis, De Ruiter), Agrarius oraz Azelis. Omawiano strategię uprawy tego gatunku w tunelach foliowych.

Pepper Caffe – prezentacja nie tylko papryki

W niedzielę 3 sierpnia, w Grabowskiej Woli k. Potworowa zorganizowane zostały warsztaty szkoleniowe dla producentów warzyw. Gospodarzami spotkania byli Państwo Małkowie, a tematem przewodnim – jak na rejon Potworowa przystało - papryka.

Spotkanie Ogórkowe pod Kaliszem

Producenci ogórka szklarniowego niezniechęceni bardzo trudną w minionym roku sytuacją na rynku licznie stawili się na spotkanie zorganizowane dla nich 12 stycznia w Opatówku koło Kalisza. Jego inicjatorami były firmy: Agrarius, Bayer i Nunhems oraz kaliski oddział Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.