Strona główna Tagi Aminokwasy naturalne

aminokwasy naturalne

Aminokwasy w nawozach

Producenci nawozów od lat poszukują form nawozów nie tylko łatwo dostępnych dla roślin i skutecznych w małych dawkach, ale również bezpiecznych dla ludzi i środowiska. Również odbiorcy tych produktów – rolnicy i ogrodnicy– oczekują wysokiej efektywności stosowanych preparatów w zwiększaniu plonowania roślin oraz poprawie jakości plonu. Jednym z ważniejszych kierunków poszukiwań efektywniejszych form nawozów mineralnych jest ich wzbogacanie w składniki poprawiające stabilność chemiczną składników pokarmowych w nawozach, intensyfikujące ich pobieranie przez liście oraz przyspieszające ich dystrybucję w roślinach.

Aminokwasy i pożyteczne mikroorganizmy

7 września w Lipiu k. Błędowa firmy NaturalCrop Poland i Probiotics Polska zorganizowały spotkanie sadownicze, podczas którego można było zapoznać się z ich ofertami oraz wynikami stosowania proponowanych przez nie produktów.

Naturalne aminokwasy i probioemy

7 września w Lipiu k. Błędowa firmy NaturalCrop i Probiotech zorganizowały spotkanie sadownicze, podczas którego można było zapoznać się z efektami zastosowania proponowanych przez nie rozwiązań.