Strona główna Tagi Dożynki

dożynki

Dożynki Prezydenckie w Spale

Praca rolnika to także obrona Rzeczpospolitej przez zapewnienie bezpieczeństwa żywnościowego; nigdy w historii polski rolnik nie odmawiał trudu i poświęcenia dla ojczyzny - mówił prezydent Andrzej Duda podczas Dożynek Prezydenckich w Spale.

Prezydent Duda: praca rolników niezwykle ważna dla polskiego państwa

Praca rolników jest niezwykle ważna dla polskiego państwa i społeczeństwa, wymaga wielkiego wysiłku i wiedzy - powiedział w niedzielę w Spale (Łódzkie) prezydent Andrzej Duda podczas Dożynek Prezydenckich.

Prezydent za wsparciem dla rodzinnych gospodarstw rolnych

Na potrzebę wspierania rodzinnych gospodarstw rolnych oraz konieczność ochrony polskiej ziemi zwrócił w niedzielę uwagę prezydent Andrzej Duda. Podczas uroczystości Dożynek Jasnogórskich prezydent podziękował rolnikom za ich pracę oraz kultywowanie tradycyjnych wartości.

Dożynki wojewódzkie w Sandomierzu

W niedzielę 6 września w Sandomierzu odbyły się jubileuszowe, bo już XV Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie. Podczas obchodów poświęcono wieńce dożynkowe przywiezione ze wszystkich powiatów województwa.

Prezydent do rolników: trzeba docenić plony polskiej wolności

Warto spojrzeć wstecz na minione 25-lecie polskiej wolności, aby dostrzec i docenić, jak wiele udało się nam wspólnie osiągnąć, jakie efekty dał zasiew polskiej wolności - podkreślił prezydent Bronisław Komorowski podczas niedzielnych dożynek na Jasnej Górze.