Strona główna Tagi Farmtrac

farmtrac

Wielkopolska Borówka

W Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem 28 lutego firma Fargo zorganizowała szkolenie dla producentów borówki wysokiej.

Farmtrac liderem wśród krajowych producentów ciągników

Według danych firmy Martin & Jacob podsumowujących rejestracje nowych ciągników w Polsce, firma Farmtrac Tractors Europe po raz szósty z rzędu została liderem wśród krajowych producentów ciągników. Cały polski rynek w roku 2015 to tylko 12303 ciągniki, co oznacza spadek rynku o 13,2% w stosunku do roku 2014.

Limitowana wersja ciągnika Farmtrac 675 DTN King

Farmtrac 675 DT to flagowy model producenta z Mrągowa oferowany nieprzerwanie od 2005 roku. Przez 10 lat produkcji był on rozwijany i zyskiwał coraz to nowe użyteczności.  Ciągnik ten został nie tylko doceniony przez Klientów, ale też przez fachowców, co zaowocowało,  między innymi zdobyciem w 2011 roku tytuły Maszyny Rolniczej Roku.

Ciągnik z Mrągowa zajął pierwsze miejsce w Mołdawii

Ciągnik rolniczy Farmtrac 685 DT, zaprojektowany i wyprodukowany w mrągowskiej fabryce Farmtrac zajął pierwsze miejsce w konkursie „Przydatne dla Mołdawii”, który odbył się podczas 28 targów sprzętu rolniczego Moldagrotech w Mołdawii, 4-7 marca.

Farmtrac liderem sprzedaży wśród polskich producentów ciągników

Rynek ciągników w 2014 roku wyniósł 14172 sztuk, co jest wynikiem o 5,32% niższym niż w roku 2013.  Z kolei Farmtrac odnotował 30,08 % wzrostu licząc rok do roku. Liczba rejestracji jego maszyn w 2014 roku to 614 sztuk. To drugi największy wzrost wśród czołowej piętnastki - lepszy miała tylko Kubota. Mrągowski producent znalazł się na 7 miejscu w wynikach sprzedaży w Polsce - przed nim uplasowały się tylko koncerny zachodnie i czeski Zetor.

Ciągniki z Mrągowa trafią do Turcji

Ciągniki rolnicze Farmtrac produkowane w Mrągowie trafią na turecki rynek. Podpisany właśnie kontrakt na eksport do Turcji 10 tys. traktorów opiewa na 80 mln euro - poinformował w czwartek dyrektor firmy Farmtrac Andrzej Kublik. Plany ekspansji ciągników z Mrągowa (Warmińsko-Mazurskie) na rynek turecki poprzedziło wcześniejsze dobre rozpoznanie tego rynku.

Nowości Farmtrac podczas Agro Show 2012

Na wystawie AGRO SHOW 2012 firma Farmtrac prezentuje pełną gamę produkowanych ciągników, w tym najnowsze Farmtrac 7100DT i 7110DT. Nowością jest nowa gama kolorystyczna ciągników (również wersje metalic). Farmtrac oficjalnie wprowadza możliwość wyboru koloru nadwozia zamawianych ciągników, spośród gamy 9 kolorów (5 emalia, 4 metalic).