Strona główna Tagi Fruit attraction

fruit attraction

Targi Fruit Attraction coraz atrakcyjniejsze

Ostatniego dnia października zakończyły się w stolicy Hiszpanii międzynarodowe targi ogrodnicze Fruit Attraction. Impreza w Madrycie staje się coraz popularniejsza wśród nie tylko europejskich ogrodników i handlowców. Chętnie wystawiają się w Madrycie kraje Maghrebu zwiększające nieustannie swój eksport na rynek Unii Europejskiej. Na Fruit  Attraction są również obecne firmy z Polski.

W Madrycie rozpoczęły się targi Fruit Attraction

Z udziałem około tysiąca wystawców z 22 krajów rozpoczęły się dzisiaj  w Madrycie, stolicy Hiszpanii kolejne targi Fruit Attraction. Stoiska wystawowe mają w bieżącym roku powierzchnię 32 tysięcy metrów kwadratowych. Na targach, które potrwają do 30 października są obecne również polskie firmy.

Od jutra Fruit Attraction w Madrycie

Polski minister rolnictwa Marek Sawicki, podobnie jak jego koledzy z innych krajów wezmą udział w otwarciu szóstej edycji targów Fruit Attraction, które będzie prowadzone przez Isabel García Tejerina - hiszpańską minister Gospodarki, Żywności i Środowiska. W tym roku stoisko Polski jest czterokrotnie większe w porównaniu z ubiegłorocznym.