Strona główna Tagi Fruit expo

fruit expo

Fresh Market 2016

23 września w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim odbyła się już dziewiąta edycja Konferencji Fresh Market. W tym roku po raz pierwszy nie było tradycyjnych prezentacji. Zastąpił je panel dyskusyjny, podczas którego mówiono o najbardziej istotnych kwestiach dla uczestników rynku owoców oraz warzyw.

Kupcy dwudziestu sieci spotkają się z producentami na Fresh Market 2016

Już 23 września odbędzie się IX edycja Konferencji Fresh Market i towarzyszące jej targi Fruit Expo. Miejscem spotkania jest Mazurkas Conference Centre & Hotel Ożarowie Mazowieckim.

Fresh Market 2015

W Mazurkas Conference Centre w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą 25 września odbyły się II Międzynarodowe Targi Owocowo-Warzywne Fruit Expo. Targom towarzyszyła konferencja Fresh Market, adresowana do dostawców oraz odbiorców świeżych owoców i warzyw, która odbywała się już po raz 8. Połączona forma ekspozycji, wykładów i rozmów handlowych nadają tej imprezie unikalny charakter – to jedyne tego typu spotkanie w Polsce.

Organizatorzy zapraszają na Targi Fruit Expo

Do II edycji Międzynarodowych Targów Owocowo-Warzywnych Fruit Expo pozostał już tylko tydzień.

Targi Fruit Expo – 25 września

Za dwa tygodnie, 25 września, w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się II edycja Międzynarodowych Targów Owocowo-Warzywnych Fruit Expo. Targi skierowane są do producentów owoców i warzyw, firm handlowych, importerów, eksporterów oraz firm oferujących dla branży usługi i rozwiązania technologiczne.

Fresh Market w nowej formule

3 października w Ożarowie Mazowieckim odbyła się już siódma edycja spotkania kupców z największych sieci handlowych z Polski i zagranicy z producentami, dystrybutorami, importerami i eksporterami owoców i warzyw - Fresh Market.