Strona główna Tagi Fruitness enjoy it

fruitness enjoy it

Nagrodzeni w kampanii „Fruitness, enjoy it”

Po 9 latach działań promocyjnych zdrowego stylu życia, którego podstawę stanowi dieta bogata w owoce i warzywa oraz regularna aktywność fizyczna, podczas EXPO w Mediolanie zostają przyznane nagrody znanym sportowcom i osobom związanym ze sportem, którzy dobrze reprezentują główne przesłania kampanii „Fruitness, enjoy it”.

Więcej działań w ramach kampanii “Fruitness, enjoy it!”

Drugi semestr roku 2014 obfituje w nowości związane z projektem “Fruitness, enjoy it!”, realizowanym pod patronatem CSO (Centrum Usług Owocowo-Warzywnych), współfinansowanym przez Unię Europejską i włoskie Ministerstwo Rolnictwa i Leśnictwa, którego celem jest promowanie owoców w Niemczech, Danii, Polsce, Wielkiej Brytanii i Szwecji.

“Fruitness, Enjoy it!” – biuletyny dla lekarzy

W ramach projektu poświęconego promowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, opartych na regularnym spożywaniu owoców, rusza kampania informacyjna skierowana do 17 000 lekarzy i personelu medycznego w 5 krajach europejskich, w tym w Polsce.

Rusza promocja gruszek i kiwi

Przez cały okres zimowy bohaterowie walczący z otyłością u dzieci proponować będą świeże i kolorowe nowości w głównych punktach sprzedaży dużych supermarketów i w tradycyjnych sklepach detalicznych na terenie Niemiec, Polski, Szwecji, Danii i Wielkiej Brytanii.