Strona główna Tagi Konferencja ochrony roślin sadowniczych

konferencja ochrony roślin sadowniczych

59. Ogólnopolska Konferencja Ochrony Roślin Sadowniczych

Wkrótce po raz kolejny grono, nie tylko polskich, sadowników będzie miało okazję dowiedzieć się wielu interesujących, praktycznych informacji odnośnie do przyszłości ochrony roślin, tej najbliższej i w perspektywie. Polecamy - już 10 i 11 lutego, w Centrum Kongresowym Mazurkas (ul. Poznańska 177) w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się 59. Ogólnopolska Konferencja Ochrony Roślin Sadowniczych, której głównymi organizatorami są: Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach, firma Bayer, Komitet Ochrony Roślin PAN, wydawnictwo Plantpress.

Nowości i przypomnienia

W Ossie trwa 56 Konferencja Ochrony Roślin Sadowniczych organizowana tradycyjnie przez tandem Instytut Ogrodnictwa – Bayer CropScience. Wykłady i stoiska firmowe ściągnęły wczoraj ponad 800 sadowników z całej Polski. 

Konferencja Ochrony Roślin Sadowniczych – Ossa 2012 (2)

Współorganizatorzy Konferencji - już pięćdziesiatej piątej - dyrektor Instytutu Ogrodnictwa Fanciszek Adamicki oraz dyrektor polskiego oddziału Bayer CroScience Manfred Wieser powitali uczestników, którym aura nie przeszkodziła w dotarciu do Ossy. W pierwszym bloku wystąpień wystąpił również prezes Towarzystwa Przyjaciół Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa Romuald Milcarek informując o rychłym (przewidzianym na koniec marca br) przekształceniu TPISiK w Towarzystwo Przyjaciół Instytut Ogrodnictwa.

Konferencja ochrony sadów w Ossie

W Hotelu Ossa (k. Białej Rawskiej) rozpoczyna się dwudniowa, 55. Konferencja Ochrony Roślin Sadowniczych. Organizatorami jej są Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz Bayer CropScience.