Strona główna Tagi Pokazy polowe

pokazy polowe

Pokaz buraków ćwikłowych na Ukrainie

Firma hodowlano-nasienna Sakata zorganizowała dla swoich dystrybutorów i grupy plantatorów 1 sierpnia br. pokaz odmian buraka ćwikłowego na Ukrainie. 
 

Prezentacja 30 odmian buraka ćwikłowego

Firma hodowlano-nasienna Sakata, znana w Polsce głównie z odmian brokułów ma w swojej ofercie nasiona wielu innych gatunków warzyw m.in. buraka ćwikłowego. Chcąc pokazać producentom w Polsce ofertę swoich odmian zorganizowano 3 sierpnia 2017 r. pokaz na polu Rafała Milewskiego w Zakroczymiu, koło lotniska w Modlinie.

Kubota: japońska technologia na polskich polach

Na pięciu pokazach z serii Kubota Tractor Show japoński producent pokaże rozwiązania spod znaku rolnictwa precyzyjnego. Pierwszy pokaz będzie miał miejsce już 15 maja w zespole szkół rolniczych w Kaczkach Średnich.

Z pokazu sadzarki do dymki

Produkcja cebuli z dymki jest jedną z najstarszych i niezawodnych metod uprawy tego warzywa. Założenie uprawy z dymki można zmechanizować – w minionym sezonie prezentowano nowoczesną maszynę do tego celu holenderskiego producenta.

Na Demo Farmie Truskawkowej

31 lipca br. w Michalczewie k. Warki zorganizowane zostało spotkanie dla producentów truskawek w ramach Letnich Warsztatów z Grupą Truskawkową . Wśród podejmowanych tematów było m.in. przygotowanie pola pod nowe, jesienne nasadzenia. W plenerze, na plantacji  Andrzeja Glinki, odbył się także pokaz sadzenia - ręczny i za pomocą sadzarki.