Free Porn
Strona główna Tagi Targi sadowniczo-warzywnicze

targi sadowniczo-warzywnicze

TSW 2023 odbędzie się w Kielcach

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2023 odbędą się w nowej lokalizacji – organizatorzy zapraszają na wydarzenie do Kielc. Termin pozostaje niezmieniony – 18 i 19 stycznia 2023 roku.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa

W halach Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie trwają Targi Sadownictwa i Warzywnictwa. W tym obiekcie są organizowane po raz drugi. Jak co roku pierwszego dnia wręczono Nagrodę im. prof.  Szczepana A. Pieniążka. Targom towarzyszą specjalistyczne konferencje.

Horti-Tech – innowacyjne technologie i wiedza dla producentów owoców i warzyw

I Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych Horti-Tech odbędą się 18-19 listopada 2016 roku, jako kompleksowe wydarzenie wystawienniczo-edukacyjne. Jego celem jest, między innymi, konsolidacja branży sadowniczo-warzywniczej w Polsce. W Targach Kielce, które mogą poszczycić się 22-letnią tradycją organizacji rolniczych targów Agrotech, zaprezentują się jesienią nie tylko najnowsze maszyny i urządzenia. Uzupełni je wiedza i doświadczenie współorganizatora – firmy Leaf Media.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa – TSW 2016 i BioContracting zakończone

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa odbyły się po raz szósty. Po raz pierwszy w nowej formule i lokalizacji – halach nowego obiektu targowego WarsawExpo w Nadarzynie. Obok części wystawienniczej poświęconej produkcji towarowej TSW połączono, po raz pierwszy z „Platformą Kontraktacji dla Branży Ekologicznej - BioContracting.

Targi Fruit Attraction coraz atrakcyjniejsze

Ostatniego dnia października zakończyły się w stolicy Hiszpanii międzynarodowe targi ogrodnicze Fruit Attraction. Impreza w Madrycie staje się coraz popularniejsza wśród nie tylko europejskich ogrodników i handlowców. Chętnie wystawiają się w Madrycie kraje Maghrebu zwiększające nieustannie swój eksport na rynek Unii Europejskiej. Na Fruit  Attraction są również obecne firmy z Polski.

Program gospodarczy na EXPO

Udział Polski w Wystawie Światowej EXPO 2015 w Mediolanie to szansa na promocję polskich firm i wzmocnienie wizerunku naszego kraju jako źródła wysokiej jakości surowców  i gotowych wyrobów spożywczych, a także technologii, maszyn i innych rozwiązań dla szeroko rozumianej branży rolno-spożywczej.

We Włoszech też nowe targi

W ubiegłym tygodniu Targi Kielce SA podało do wiadomości wprowadzenie do swojego kalendarza Targów Sadowniczo-Warzywniczych. To nowa na naszym rynku krajowym impreza. Natomiast w Mediolanie obok EXPO 2015 można będzie również zwiedzić targi Fruit Innovation 2015.

Nowe targi dla ogrodników

Po sukcesie Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, odbywających się od 21 lat, Targi Kielce zdecydowały o organizacji wydarzeń, które stanowić będą uzupełnienie oferty skierowanej do środowiska producentów owoców i warzyw oraz hodowców ryb śródlądowych.