Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
16.06.2017

Ceny truskawek stabilizują się

Ceny truskawek zarówno na rynkach hurtowych, jak i targowiskach stabilizują sią. Truskawek nie brakuje. Jak twierdzą specjaliści, ceny są wyższe niż w tym samym okresie rok temu, ale biorąc pod uwagę opóźnienie zbioru, różnice te nie są bardzo duże.
Ceny truskawek za 1 kg w piątek 16 czerwca na rynkach hurtowych przedstawiają się następująco: w Broniszach kształtują się między 4,5 a 7 zł, w Kaliszu między 5 a 6 zł, w lubelskiej Elizówce między 7 a  7,50 zł, w Łodzi między 4 a 7,50 zł, w Poznaniu między 3 a 7 zł, natomiast w Rzeszowie między 5 a 8 zł.

Na targowisku w Nowym Przyborowie, gm. Czerwińsk nad Wisłą (Giełda Goławin) 16 czerwca truskawki kosztują od 7 do 13 zł za łubiankę 2 kg.

mp

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności