Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia

gibereliny

Gibereliny – badania i efekty

Gibereliny – badania i efekty

Od 2010 r. dwa produkty zawierające gibereliny GA 4+7 – Gibb Plus 11 SL oraz Novagib 010 SL - zostały dopuszczone do stosowania w uprawie jabłoni w Polsce. W krajach Europy Zachodniej preparaty, w skład których wchodzą GA 4+7 , są stosowane od dłuższego czasu z bardzo dobrym efektem w celu poprawy plonowania i jakości jabłek. Badania nad skutecznością Novagibu 010 SL, a także innych preparatów zawierających między innymi gibereliny, były prowadzone w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach.  

Najpopularniejsze

Kalendarz wydarzeń

24 września Spotkanie Kalafiorowe Seminis

Bruki Unisławskie

24-25 września Ogólnopolska Konferencja nt. Ozdobnych Roślin Cebulowych

Skierniewice

26 września Spotkanie pomidorowe Seminis

Lepsze k. Zakrzewa

Więcej wydarzeń

Kursy średnie NBP

WalutaKursZmiana (%)
Euro4,18 zł-0,17
Dolar3,24 zł-0,43
Frank3,46 zł-0,13

Źródło: NBP

stan na 23.09.2014

Tagi

created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.