Corteva Agriscience głównym sponsorem Farming Simulator League

  GIANTS Software z przyjemnością wita Cortevę Agriscience jako głównego sponsora ligi Farming Simulator League (FSL) w sezonie 2019/2020.

  Jako główny sponsor ligi Farming Simulator League, Corteva Agriscience wkracza na scenę e-sportu, wspierając wszystkie 14 imprez turniejowych. Produkty Corteva Agriscience zostały również wprowadzone do najnowszej wersji Farming Simulator 19. Teraz gracze, rozwijając swoje wirtualne farmy, mają możliwość nabywania nasion marki Pioneer® (należącej do Corteva Agriscience™) oraz środków ochrony roślin marki Corteva™.
  Dzięki włączeniu produktów Corteva Agriscience, po raz pierwszy nasiona i herbicydy używane w grze mają swoje odzwierciedlenie w prawdziwych markach – mówi Christian Ammann, Chief Executive Officer w GIANTS Software. Staramy się, by zapewniać jak najbardziej realistyczne wrażenia podczas gry w Farming Simulator, a włączenie herbicydów marki Corteva oraz kultowych nasion Pioneer zapewni graczom jeszcze lepsze wrażenia i emocje – podkreśla Ch. Ammann
  Zarówno na polu, jak i w grze, chcemy wzbudzać entuzjazm dla rolnictwa nowej generacji – mówi Steve Betz, Global Brand Manager w Corteva Agriscience. Niezależnie od tego, czy chodzi o graczy kochających rolnictwo, czy o przyszłych rolników kochających gry – z radością dołączamy do pełnej energii społeczności Farming Simulator, by oferować jej możliwość zapoznania się z naszymi produktami w ramach gry – dodaje.
  Od lipca 2019 r. do lata 2020 r. zespoły z całej Europy wezmą udział w rozgrywkach Farming Simulator League, walcząc o tytuł Mistrza Farming Simulator. Drużyny, konkurując w trybie trzy na trzy podczas całego turnieju, będą grać o nagrodę pieniężną w wysokości 250 000 euro oraz inne nagrody.

  Więcej informacji o FSL można znaleźć na stronie: https://fsl.giants-software.com/

  Informacja prasowa Corteva Agriscience