Fluence zwiększa sprzedaż i wzmacnia kadrę kierowniczą

  Firma Fluence by OSRAM (Fluence), wiodący globalny dostawca rozwiązań w zakresie energooszczędnego oświetlenia LED do upraw komercyjnych konopi indyjskich i produkcji rolniczej ogłosiła dzisiaj mianowanie Rona DeKoka na stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży na Amerykę Południową i Północną.

  DeKok dołącza do Fluence po ponad pięciu latach pełnienia funkcji dyrektora firmy Signify na terenie Ameryki Północnej w zakresie rozwiązań LED dla ogrodnictwa. Jako weteran z dziesiątkami lat w branży szklarniowej, DeKok poświęcił swoją karierę zapewnianiu producentom najbardziej innowacyjnych technologii upraw dostępnych na rynku. DeKok pracował wcześniej w firmach Albaugh Inc., Agrium Advanced Technologies i Aldershot Greenhouses, zajmując się sprzedażą, marketingiem produktów i pełniąc funkcje kierownicze.

  Specjalistyczna wiedza i doświadczenie Rona w ogrodnictwie są imponujące –  mówi David Cohen, prezes zarządu Fluence. To dla nas zaszczyt, że możemy go przywitać w zespole Fluence i dodać jego doświadczenie do naszego rosnącego wkładu w światowe ogrodnictwo.

  W swojej nowej roli DeKok będzie odpowiedzialny za utrzymanie i przyspieszenie dynamicznego rozwoju firmy Fluence w dziedzinie oświetlenia dla konopi indyjskich i rolnictwa komercyjnego na terenie Ameryki Południowej i Północnej.
  Fluence jest liderem nowej generacji techniki oświetleniowej dla ogrodnictwa, z większym akcentem na zrównoważony rozwój, wydajność i rentowność dla hodowców na całym świecie – mówi DeKok. Szybki rozwój firmy świadczy o głębokości zaangażowania jej i jej klientów w inteligentniejszą uprawę, a ja niezmiernie się cieszę, że mogę brać w tym udział.

  Ron DeKok dołączył do Thomasa Lambe, który niedawno objął stanowisko globalnego wiceprezesa ds. operacyjnych w firmie Fluence. W swojej roli Lambe jest odpowiedzialny za nadzorowanie bieżącej działalności Fluence, w tym za produkcję, zarządzanie zakładami, zadowolenie klienta oraz zarządzanie łańcuchem dostaw we wszystkich lokalizacjach.

  Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do kadry kierowniczej Fluence, wspierając firmę w jej globalnej ekspansji i w realizacji misji polegającej na doskonaleniu interakcji między światłem a życiem – mówi Lambe. Jako doświadczony kierownik operacyjny, pragnę wykorzystać moją specjalistyczną wiedzę w zakresie produkcji w tak szybko rozwijającej się branży komercyjnej uprawy konopi indyjskich i produkcji żywności.

  Mieszkający w Austin w stanie Teksas, Lambe dołącza do Fluence po pełnieniu funkcji kierowniczych w firmach Greene Tweed, Veeco Instruments i Freescale Semiconductor, gdzie zdobył bogate doświadczenie w rozwoju globalnej produkcji w szybko rozwijających się środowiskach, nastawionych na zapewnienie wydajności operacyjnej i zadowolenia klienta.

  informacja prasowa Fluence by OSRAM