Odkurzacz do domu i ogrodu!

  fot. GARDENA
  Odkurzacz, zwłaszcza ten ręczny i bezprzewodowy to prawdziwy przyjaciel domu, który pomaga posprzątać najbardziej niedostępne miejsca. Czy wyobrażacie, sobie żeby takie urządzenie pomogło także w uprzątnięciu bałaganu…w ogrodzie lub na tarasie? Teraz jest to możliwe! Odkurzacz ręczny EasyClean Li GARDENA odkurzy brud zarówno w domu, jak i wokół niego.

  Wiatr i letnie deszcze sprawiają, że bałagan w naszym ogrodzie i na balkonach może być trudny do opanowania. Piasek i ziemia roznoszą się po naszych tarasach, balkonach i ogrodach. Chcąc odciążyć ogrodników od tego problemu, GARDENA stworzyła odkurzacz ręczny, który sprawdzi się zarówno przy podstawowych pracach przydomowych, jak i z łatwością sprzątnie zalegającą ziemię czy pozostałości po roślinach na tarasie, balkonie i w ogrodzie.

  Wszechstronny i bezprzewodowy odkurzacz EasyClean Li może sprzątnąć zarówno mokre, jak i suche odpady np. mokrą ziemię na chodniku po deszczu albo piasek w garażu. Jest mały, lekki i wygodny, a więc szybko i łatwo odkurzy dowolną powierzchnię. Ma wbudowany mocny akumulator, dzięki któremu poradzi sobie nawet z ciężkimi kawałkami wilgotnej ziemi zalegającymi np. na tarasie. Ponadto wbudowany filtr gwarantuje dużą moc nawet w przypadku bardzo drobnych elementów takich jak kurz czy sierść psa na dywanie. Nie wymaga też wielu prac konserwacyjnych i jest bardzo prosty w użyciu i ładowaniu. Zawiera szeroki wybór dysz i szczotek, co dodatkowo ułatwia czyszczenie np. wnętrza samochodu czy bagażnika.

  Odkurzacz EasyClean Li GARDENA można przechowywać w uchwycie naściennym ze zintegrowaną ładowarką, dzięki czemu zajmuje niedużo miejsca i zawsze jest pod ręką. To jest urządzenie, które pomoże Ci utrzymać porządek zarówno w domu, jak i na balkonie, w ogrodzie, czy w samochodzie.

  Informacja prasowa GARDENA