Dawkowanie ś.o.r. bez utraty jednej kropli

Zaprezentowano go w trakcie targów FuturPera 2017 i od razu przykuł uwagę mediów z branży ogrodniczej. Ten wynalazek ułatwia pracę ze środkami ochrony roślin i czyni ją jeszcze bezpieczniejszą dla operatora.
Easy Flow (opracowany przez Bayer i Agrotop) pozwala na bezpieczne przelewanie środków ochrony roślin do opryskiwaczy, dzięki tzw. systemowi zamkniętemu. W efekcie można całkowicie wyeliminować ryzyko rozlania środków poza opryskiwacz i w ten sposób zabezpieczyć także środowisko przed skażeniami. 

Easy Flow składa się z zestawu: zaworu montowanego do zbiornika opryskiwacza, adaptera, śrub mocujących i zestawu kołnierzy klinowych. Dzięki temu można dopasować się do każdego opryskiwacza i uzyskać pełną szczelność systemu a także swobodne dozowanie środka ochrony roślin (przez zamknięcie zaworu). 

Zobacz także film.

Zestaw dopasowany jest do pojemników, które mają średnicę szyjki 63 mm. 
Źródło: freshplaza
RS

Related Posts

None found

Poprzedni artykułCopa i Cogeca apelują o utrzymanie obecnego poziomu wydatków na rolnictwo
Następny artykułCzesław Siekierski: WPR po 2020 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.