Firma Przyjazna Edukacji Rolniczej 2014

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych wyróżniła firmy, które w roku 2014 zaangażowały się w projekt zainicjowany przez Izbę, a którego celem jest ułatwienie dostępu uczniom do nowoczesnych pomocy naukowych z przedmiotu mechanizacji rolnictwa.
Materiały przekazane Izbie przez firmy, umieszczone są na stronie www, gdzie po wcześniejszym zalogowaniu mogą korzystać z nich nauczyciele. W ten sposób uczniowie na lekcjach z mechanizacji rolnictwa mogą zapoznawać się z najnowszymi rozwiązaniami, które wykorzystywane są w najnowocześniejszych maszynach rolniczych. 
 
Jest to też doskonała okazja dla firm, aby w ten sposób dotrzeć do uczniów i przekazywać im wiedzę techniczną o swoich maszynach. Pamiętać trzeba, że już za kilka lat uczniowie ci będą mechanikami i serwisantami maszyn lub ich użytkownikami wykorzystując je we własnych gospodarstwach. 
Za zaangażowanie w projekt w minionym roku decyzją Izby tytuł Firma Przyjazna Edukacji Rolniczej 2014 otrzymały: Agrotop Kaczmarek, John Deere Polska Sp. z o.o., SaMASZ Sp. z o.o. 
Serdecznie gratulujemy!
za: pigmiur.pl
pg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię