Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
11.06.2018

Uzupełnienie Programu Ochrony Roślin Sadowniczych

Antraknoza orzecha włoskiego - porażenie łupin orzechów

Antraknoza orzecha włoskiego - porażenie łupin orzechów

Sezon produkcji owoców w pełni. Powiększa się z każdym miesiącem dobór środków, które mogą być wykorzystywane w strategiach ochrony przed chorobami i szkodnikami.
Poniżej prezentuję informacje, o które w ostatnich miesiącach wzbogacił się rejestr środków ochrony roślin. W tabeli 1. znajdują się fungicydy nowo zarejestrowane, co prawda zawierające substancje czynne będące już w użyciu. Większą rotację umożliwiają środki zawarte w tabeli 2., o które powiększył się w, ramach uzupełnienia rejestracji, dobór fungicydów i insektycydów dopuszczonych do ochrony roślin sadowniczych.
 
 
 
 
 
Katarzyna Kupczak 

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności