Banki Spółdzielcze SGB i Ursus wypracują wspólną ofertę dla rolników

18 marca podczas trwających w Kielcach targów rolniczych AGROTECH SGB-Bank SA oraz Ursus SA podpisały list intencyjny dotyczący współpracy w zakresie promocyjnego finansowania fabrycznego ciągników i maszyn rolniczych produkowanych przez Ursus SA. Oferta dostępna będzie w zrzeszonych Bankach Spółdzielczych i zostanie dopasowana do potrzeb ich klientów.
W ramach współpracy SGB-Bank i Ursus będą prowadzić działania promocyjne, takie jak wspólne akcje wizerunkowe budujące świadomość finansowania fabrycznego wśród klientów Banków Spółdzielczych SGB, wspólny udział w konferencjach oraz innych wydarzeniach o charakterze lokalnym czy wzajemne korzystanie z materiałów promocyjnych.
 
 – Jesteśmy przekonani, że połączenie oferty Banków Spółdzielczych SGB, będących ekspertem w obsłudze finansowej rolnictwa, z ofertą znanego od pokoleń producenta polskich maszyn rolniczych marki Ursus, będzie owocne i przyniesie realne korzyści naszym wspólnym klientom z branży rolnej – mówi Ziemowit Stempin, Wiceprezes Zarządu SGB-Banku.
– Współpraca Ursusa, firmy z polskim kapitałem z polskimi bankami spółdzielczymi to optymalne rozwiązanie dla obopólnych korzyści i przede wszystkim – dla dobra naszych wspólnych klientów – mówi Karol Zarajczyk, prezes Ursus S.A. – Wierzę, że zawiązana w czasie targów współpraca okaże się bardzo konstruktywna dla promocji obydwu marek, ale przede wszystkim największe korzyści z jej realizacji uzyska nasz klient finalny, czyli polski rolnik. 
– Takie współdziałanie banków i producentów na szczeblach międzynarodowych to nie nowość – zauważa Jan Grzesiek, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Jarocinie. – Cieszę się, że polski producent i polskie banki spółdzielcze będą wspierać się w pracy na rzecz sektora Agro i podnosić swoją konkurencyjność. Pojedynczy, lokalny Bank Spółdzielczy nie miałby szans na podpisanie takiej współpracy z dużym producentem, dlatego przydaje się tu siła Zrzeszenia SGB. Mam nadzieję, że to początek współpracy z sektorem szeroko pojętej obsługi rolnictwa i jako Spółdzielcza Grupa Bankowa zawrzemy kolejne porozumienia z innymi polskimi firmami sektora rolnego – podsumowuje Jan Grzesiek. 
 
za: mat. firmowe Zrzeszenia SGB-Banku SA

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPrzed Wielkanocą rośnie popyt na bioprodukty
Następny artykułPapryka na starcie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.