Polskie stoisko narodowe na targach Anufood China 2018

Polskie stoisko narodowe na targach Anufood China 2018; fot.KOWR
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w dniach 21-23 listopada uczestniczy w odbywających się w Pekinie międzynarodowych targach żywności - Anufood China 2018.

Anufood China to najważniejsze w północnych Chinach targi importowanej żywności i jedne z najważniejszych targów w całych Chinach. Pierwszego dnia targów polskie stoisko narodowe otworzył Ambasador RP w ChRL Wojciech Zajączkowski.

Na polskim stoisku swoje oferty prezentuje 10 firm z branży słodyczy, owocowo-warzywnej, soków oraz napojów a także mleczarskiej. Już od pierwszego dnia stoisko cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów, chińskich przedsiębiorców, a także indywidualnych zwiedzających, którzy mają okazję poznać i spróbować polskie tradycyjne dania dzięki organizowanym pokazom kulinarnym.

W ramach misji gospodarczej towarzyszącej targom Anufood China 2018 polscy przedsiębiorcy mieli okazję zapoznać się z ofertą głównych sieci handlowych Ole oraz Jenny Wang, a także uczestniczyli w spotkaniach B2B z przedstawicielami lokalnych i globalnych sieci handlowych oraz dystrybutorami.

Targi Anufood są odwiedzane głównie przez importerów i dystrybutorów artykułów rolno-spożywczych – głównie z Pekinu i Tianjinu, ale także z Szanghaju, Dalian i innych miast, w szczególności z Chin Północnych i Północno-Wschodnich.

Targi Anufood China potrwają do 23 listopada.
 
Źródło: KOWR

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPółnocny Kaukaz myśli o eksporcie owoców
Następny artykułMołdawia zwiększa eksport owoców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.