Serwis korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. dowiedz się więcej » Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
17.05.2018

Pracownicy sezonowi – pytania do eksperta

Zbliża się okres zbiorów owoców i warzyw a wraz z nim wraca temat zatrudniania pracowników sezonowych. W związku ze zmianami przepisów, m.in. nowym rodzajem umowy - o pomocy przy zbiorach, pojawia się wiele pytań i niejasności. W odpowiedzi na Państwa oczekiwania wspólnie z firmą UpperJob rozpoczynamy w maju projekt doradztwa skupionego właśnie na tym temacie.
Zapraszamy do przesyłania swoich pytań na adres ekspert@plantpress.pl, a przez najbliższe tygodnie na naszych portalach będą się ukazywały komentarze i wyjaśnienia eksperta z firmy UpperJob. 

Co miesiąc będziemy także publikować najważniejsze informacje w naszych czasopismach: „MPS SAD”, „Warzywa”, „Truskawka Malina Jagody”, oraz w "Haśle Ogrodniczym".
 
Partner projektu - firma Upper Job - specjalizuje się w pośrednictwie  w zatrudnianiu pracowników sezonowych – nie tylko z Ukrainy, ale także z byłych republik WNP oraz z Azji.  Obsługuje praktycznie wszystkie branże: m. in. rolnictwo, w tym ogrodnictwo w zakresie pozyskiwania pracowników do gospodarstw, hodowli i upraw, branżę hotelarsko-gastronomiczną, spedycyjno-magazynową, budowlaną, opiekę medyczną, a także pracowników do dużych firm produkcyjnych o różnych profilach działalności oraz szeroko rozumianą działalność usługową. Firma Upper Job posiada oddziały w Polsce i za granicą.

Komentarze

(0 komentarz(y))
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zgłoś nadużycie

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Zamknij
created by openform
Ogrodinfo.pl to portal ogrodniczy dla każdego producenta owoców, warzyw i roślin ozdobnych. Plantatorzy znajdą tu wskazówki na temat uprawy, nawożenia i ochrony roślin oraz ogólne informacje z zakresu ogrodnictwa. Ogrodinfo.pl to również portal sadowniczy oraz serwis informacyjny dla właścicieli szkółek i upraw pod osłonami; to sadownictwo, warzywnictwo i kwiaciarstwo bez tajemnic.

Polityka prywatności