Pracownicy sezonowi – pytania do eksperta

Zbliża się okres zbiorów owoców i warzyw a wraz z nim wraca temat zatrudniania pracowników sezonowych. W związku ze zmianami przepisów, m.in. nowym rodzajem umowy - o pomocy przy zbiorach, pojawia się wiele pytań i niejasności. W odpowiedzi na Państwa oczekiwania wspólnie z firmą UpperJob rozpoczynamy w maju projekt doradztwa skupionego właśnie na tym temacie.

Zapraszamy do przesyłania swoich pytań na adres ekspert@plantpress.pl, a przez najbliższe tygodnie na naszych portalach będą się ukazywały komentarze i wyjaśnienia eksperta z firmy UpperJob. 

Co miesiąc będziemy także publikować najważniejsze informacje w naszych czasopismach: „MPS SAD”, „Warzywa”, „Truskawka Malina Jagody”, oraz w „Haśle Ogrodniczym”.
 
Partner projektu – firma Upper Job – specjalizuje się w pośrednictwie  w zatrudnianiu pracowników sezonowych – nie tylko z Ukrainy, ale także z byłych republik WNP oraz z Azji.  Obsługuje praktycznie wszystkie branże: m. in. rolnictwo, w tym ogrodnictwo w zakresie pozyskiwania pracowników do gospodarstw, hodowli i upraw, branżę hotelarsko-gastronomiczną, spedycyjno-magazynową, budowlaną, opiekę medyczną, a także pracowników do dużych firm produkcyjnych o różnych profilach działalności oraz szeroko rozumianą działalność usługową. Firma Upper Job posiada oddziały w Polsce i za granicą.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułRosja zrezygnuje z importu frytek?
Następny artykułPolska nadal liderem, ale słabnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.