Raiffeisen Leasing i Umega uruchamiają atrakcyjne finansowanie dla rolników

Od początku marca dla sektora agro dostępna jest specjalistyczna oferta finansowania w ramach programu Umega Finance. Dzięki współpracy Raiffeisen Leasing z litewskim liderem produkcji przyczep rolniczych polscy rolnicy zyskali preferencyjne warunki leasingu i pożyczki z opcją m.in. sezonowości spłat czy finansowania VAT na cały okres umowy. Program przewiduje również możliwość pozyskania dotacji UE i dopłat producenta. 
 
W ramach poszerzania specjalistycznej oferty skierowanej do sektora agro Raiffeisen-Leasing Polska S.A. rozpoczął współpracę z producentem wysokiej jakości przyczep rolniczych, litewską firmą SA UMEGA. Dzięki podpisanej umowie spółki uruchomiły program Umega Finance, umożliwiający finansowanie inwestycji w sektorze agro. 
 
Umowa finansowania fabrycznego i program vendorski Umega Finance obejmuje swoim zakresem wszystkich autoryzowanych dealerów marki Umega w całej Polsce. Standardowe warunki uzyskania pożyczki lub leasingu obejmują: długi okres finansowania inwestycji (nawet 10 lat), szybkie i uproszczone procedury, elastyczne podejście do klientów oraz możliwość tworzenia indywidualnych programów finansowych (harmonogramów). W ramach oferty Umega Finance dostępna jest szeroka paleta instrumentów finansowych, która umożliwia klientom skorzystanie zarówno z pożyczki jak i leasingu. Oferta obejmuje szereg dodatkowych udogodnień, jak na przykład sezonowość spłaty rat dostosowaną do profilu gospodarstwa (raty miesięczne, kwartalne, półroczne), a także możliwość finansowania podatku VAT na cały okres. W najbliższym czasie finansowanie będzie można połączyć w z unijnymi dotacjami i dopłatą producenta. 
 
Z programu mogą skorzystać zarówno gospodarstwa rolne, jak i przedsiębiorstwa prowadzące działalność rolniczą lub świadczące usługi dla rolnictwa. Oferta finansowania dotyczy wszystkich przyczep marki Umega. 
za: mat. firmowe
pg 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.