TimacAgro w sieci

Przed godziną, o 19:20 zakończył się pierwszy webinar - sieciowe seminarium zorganizowane dla sadowników z VIPRoomu firmy Timac Agro. Premierowa audycja trwała około 20 minut i była poświęcona odżywianiu jabłoni w okresie kwitnienia.

Gospodarze spotkania zaplanowanego na godz. 19:00 i punktualnie rozpoczętego – Mateusz Nowacki oraz Łukasz Peroń omówili morfologiczne i fizjologiczne kwestie dotyczące kwiatu jabłoni i przebiegu kwitnienia podkreślając zjawiska na które możemy mieć wpływ dostarczając roślinie potrzebnych jej aktualnie pierwiastków i substancji. Te zaś – dostępne są w konkretnych produktach, których charakterystykę też zwięźle podano. 

Podsumowując pierwsze „koty za płoty” Łukasz Peroń poinformował, że w webinarze uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Zapowiadając następne zapewnił, że firma postara się dopasować formułę internetowych spotkań tak, by jak najlepiej spełniały one oczekiwania odbiorców.

Jak każda nowość nowa formuła spotkań będzie budziła zainteresowanie – choćby z powodu komfortu wymiany informacji. Zanim rutyna osłabi ciekawość merytoryczność przekazu może tę ciekawość wzmóc. Czego autorom życzę.

pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułUnijne oznaczenia produktów będą lepiej chronione
Następny artykułNowe odmiany czereśni z Holovousów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.