Nowe komunikaty sadownicze, nowi doradcy

Od dzisiaj (25 kwietnia) sadownicy korzystający z darmowej aplikacji KOMUNIKATY SADOWNICZE, będą otrzymywać powiadomienia od kolejnej firmy. Nowym dostawcą komunikatów jest firma Agrosimex.
 
 
W aplikacji zostaną udostępnione także komunikaty przygotowane wcześniej (w marcu i kwietniu) przez Agrosimex. Obecnie aplikacja dostarcza komunikaty dotyczące zaleceń ochrony roślin oraz nawożenia od czterech firm:
  • PROCAM
  • Bayer
  • Chemirol / ZZO Warka
  • Agrosimex
Nowa aplikacja wydawnictwa Plantpress przekazuje aktualne komunikaty sadownicze bezpośrednio na telefon komórkowy. Dzięki niej producenci owoców nie muszą przeglądać stron internetowych w poszukiwaniu zaleceń doradców sadowniczych. Te informacje, otrzymują na swoją komórkę natychmiast po publikacji i to bezpłatnie.

Pobierz aplikację: ze sklepu Play lub z App Store.
 
Oprócz aplikacji Komunikaty sadownicze, sadownicy mogą skorzystać z innych nowych bezpłatnych aplikacji, w tym:
  • Program ochrony sadów, 
  • Mieszanie środków ochrony,
  • Kalkulator „Ile pszczół”
Więcej dowiesz się na stronie Plantpress.


Related Posts

None found

Poprzedni artykułW 2 dni spadnie tyle deszczu, ile powinno przez cały kwiecień
Następny artykułDobór odmiany ogórka do typu produkcji

1 KOMENTARZ

  1. wybaczcie ale to jest marketing i z doradztwem to nie ma nic wspolnego. Dlaczego wspomagacie hamowanie rozwoju prawdziwych uslug doradczych?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.