Ostrzeżenia i komunikaty. Najważniejsze porady w telefonie komórkowym

Szybka i właściwa reakcja to podstawa przy rozwiązywaniu problemów w ochronie roślin sadowniczych. Komunikaty sadownicze z poradami dotyczącymi aktualnej sytuacji w sadach i na plantacjach roślin jagodowych stanowią duże wsparcie dla producentów owoców.
W tym sezonie, podobnie jak w ubiegłym, sadownicy mogą wesprzeć się aplikacją Komunikaty Sadownicze na urządzenia mobilne. Została ona jednak ulepszona i wzbogacona nowymi funkcjami.  
 
Użytkownicy mogą w panelu aplikacji wybrać gatunki sadownicze, którymi są zainteresowani: owoce ziarnkowe (jabłka, gruszki), pestkowe (śliwki, czereśnie, wiśnie,) oraz jagodowe (porzeczki, maliny, truskawki i borówki). Ponadto mogą korzystać z komunikatów archiwalnych, które zostały zgromadzone w ubiegłym roku.
 
Aplikacja Komunikaty Sadownicze zbiera komunikaty sadownicze z różnych firm i udostępnia je sadownikom na urządzenia mobilne. Wystarczy pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore aplikację i zainstalować ją.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułW sklepach – połowa towarów rodzimej produkcji
Następny artykułCeny sałaty w hurcie. 13 kwietnia 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.