Ruszają regionalne spotkania sadownicze Agrosimeksu

Agrosimex rozpoczyna cykl zimowych regionalnych konferencji sadowniczych. Najbliższe już 9 stycznia w Sadkowicach w woj. łódzkim i 10 stycznia w Przydatkach Gołaszewskich w woj. kujawsko-pomorskim.

Na najbliższych otwartych spotkaniach dla sadowników Agrosimex przedstawi min. takie tematy, jak racjonalne zarządzanie wodą w gospodarstwach sadowniczych w kontekście nawadniania i fertygacji, możliwości wykorzystania funduszy unijnych w sadownictwie w latach 2014-2020 czy optymalizacja decyzji w zarządzaniu uprawami sadowniczymi w sezonie 2014. Przedstawone zostaną również bieżące informacje na temat zmian w nowej ustawie o ochronie roślin.

Oba spotkania są otwarte, początek o godzinie 10.00.

Agrosimex planuje również kolejne regionalne konferencje dla producentów owoców: 28 stycznia w Sompolnie, 29 stycznia w Pobórce Wielkiej, 1 lutego w Błędowie, a 14 lutego w Warce; 15 lutego zaprasza zaś do Jasieńca na kolejną konferencję truskawkową.

mp

Zobacz również program spotkań – w Sadkowicach i w Przydatkach Gołaszewskich

Related Posts

None found

Poprzedni artykułCo nowego w uprawie cyklamenów?
Następny artykułRosyjski rynek soków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.