Finansowanie oświetlenia LED w formie abonamentu

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Abonament to prosta forma finansowania inwestycji w oświetlenie LED, w której to instytucja finansowa dokonuje zakupu lamp i jednocześnie oddaje je w użytkowanie szklarni.
W swojej konstrukcji jest on bardzo podobny do popularnego leasingu, a nawet wykazuje pewne przewagi:
  • Nie występuje wpłata początkową – do momentu spłaty pierwszej raty nie ponoszą Państwo żadnego kosztu. Pozwala to na przeprowadzenie inwestycji bez konieczności angażowania własnego kapitału.
  • Pozwala sfinansować całość prac – zarówno zakup oświetlenia LED jak również prac montażowych i instalacyjnych oraz materiałów niezbędnych do ich przeprowadzenia.
  • Istnieje możliwość zastosowania nawet półrocznej karencji.
  • Elastyczny harmonogram spłaty (od 6 do 12 rat w roku) – w branży szklarniowej występuje sezonowość, dlatego też umożliwiamy wybór miesięcy, w których będzie pobierany abonament.
Abonament został stworzony, aby umożliwić Państwu przeprowadzanie modernizacji szklarni w energooszczędne rozwiązania, które przyczynią się do obniżenia kosztów oraz rozwoju działalności. Jego konstrukcja pozwala na inwestycje w nawet duże przedsięwzięcia i podobnie jak leasing nie wpływa na zdolność kredytową.
Okres finansowania wynosi nawet 10 lat w zależności od Państwa preferencji, rozmiaru inwestycji oraz rodzaju prac niezbędnych do przeprowadzenia. Ze względu na bardzo dużą ilość czynników każdorazowo ustalamy go indywidualnie.
Abonament jest udostępniany dla wszystkich przedsiębiorców, niezależnie od formy prowadzenia działalności gospodarczej. Skorzystać z niego mogą nawet samorządy. Do przygotowania wstępnej oceny kwalifikowalności potrzebne są standardowe dokumenty m.in. PIT lub CIT za ubiegłe lata czy polisa ubezpieczeniowa gospodarstwa. Na tej podstawie tych dokumentów oraz wstępnego projektu inwestycji przekazujemy Państwu decyzję.
Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przedstawią Państwu naszą ofertę.

Więcej informacji:

  • Plantalux, ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A/8, 20-538 Lublin, info@plantalux.pl, www.plantalux.pl
  • Joanna Galant, + 48 500 099 617, joanna.galant@plantalux.pl
  • Jakub Lachowski, + 48 730 730 478,  jakub.lachowski@plantalux.pl
  • Rafał Lachowski, + 48 533 916 289,  rafal.lachowski@plantalux.pl

Źródło: materiały firmy Plantalux

Related Posts

None found

Poprzedni artykułRosja: produkcja warzyw szklarniowych rośnie o 40 procent
Następny artykułXXI Międzynarodowe Seminarium Krajowej Unii Producentów Soków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.