Strona główna Tagi Haygrove

haygrove

Prezentacja papryki w Potworowie

Gospodarstwo Andrzeja Krzywkowskiego z Potworowa 13 sierpnia było miejscem prezentacji odmian papryki firmy HM. Clause. Współorganizatorami spotkania były firmy: Koppert, Grupa Mularski, Haygrove, Agromax oraz Agro Spec – Marcin Niedobylski.

Kolejna Konferencja Odmianowa za nami

W Nowej Wsi koło Warki odbyła się 5 grudnia 8. Konferencja Odmianowa zorganizowana przez Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego w Warce oraz Fruitakademię. Program wypełniły wykłady naukowców z Instytutu Ogrodnictwa oraz przedstawicieli grup producentów i. O nowych odmianach truskawek uprawianych w tunelach mówił przedstawiciel firmy Haygrove. Spotkanie, na które przybyło około 300 osób zakończyło się debatą, której głównym tematem były wymagania jakościowe nowych rynków wobec naszych jabłek oraz inne kwestie interesujące obecnie dla sadowników.

Dzień otwarty w firmie Haygrove

W sobotę 24 października firma Haygrove zorganizowała Dzień otwarty w siedzibie firmy w Nowej Wsi Książęcej koło Kępna.

Truskawki w tunelach

Dzień otwarty firmy Haygrove, dostawcy tuneli dla ogrodnictwa, w tym roku odbył się 12 lipca w gospodarstwie Rafała Popławskiego w miejscowości Wychódźc k. Czerwińska n. Wisłą. Spotkanie pod hasłem „Owoce jagodowe w tunelach” zgromadziło ok. 200 osób, które albo już prowadzą albo planują uprawę truskawek i malin pod osłonami. Tematami wiodącymi była uprawa truskawek na wczesny zbiór i odmian powtarzających owocowanie, a sesji wykładowej towarzyszyły pokazy pracy maszyn do formowania zagonów i opryskiwacza do prowadzenia zabiegów w euprawie stołowej.