Strona główna Tagi Letnie pokazy czereśniowe

letnie pokazy czereśniowe

Letnie Pokazy Czereśniowe 2023 – ruszyła rejestracja na tegoroczną edycję

Tradycyjnie w połowie lata zapraszamy do Samborca k. Sandomierza na Letnie Pokazy Czereśniowe. Już dzisiaj warto więc zarezerwować w swoim kalendarzu niedzielę 30 lipca br.

Letnie Pokazy Czereśniowe już dziś!

Z punktu widzenia producentów czereśni sezon nie należał do łatwych. Przymrozki w wielu sadach znacznie ograniczyły produkcję, natomiast opady deszczu, miejscami bardzo intensywne, skutecznie utrudniały wykonywanie zabiegów ochronnych w sadach i zwiększały zagrożenie ze strony chorób.

Letnie Pokazy Czereśniowe 2020 – zaproszenie na webinarium 02.09.2020

W imieniu organizatorów informujemy, iż tegoroczna edycja Letnich Pokazów Czereśniowych odbędzie się w środę 2 września 2020 r. (początek godzina 20.00) tym razem w formie webinarium.

Już za niespełna 2 tygodnie VII Letnie Pokazy Czereśniowe

Już za niespełna 2 tygodnie w niedzielę 21 lipca 2019 odbędą się VII Letnie Pokazy Czereśniowe.

Po VI Letnich Pokazach Czereśniowych

Chociaż bieżący sezon nie jest rokiem czereśniowym, na niedzielnych VI Letnich Pokazach Czereśniowych zorganizowanych przez firmy Plantpress i Leaf Media stawiło się ponad pięciuset sadowników zainteresowanych uprawą tego trudnego w naszych warunkach gatunku. Po sesji wykładowej, która odbyła się w obiekcie GPO Sadex w Żurawi k. Białej Rawskiej na część praktyczną i dyskusje przeniesiono się do sadu państwa Małgorzaty, Andrzeja i Adriana Piotrowskich w Dańkowie.

VI Letnie Pokazy Czereśniowe – już w niedzielę 9 lipca

W najbliższą niedzielę, 9 lipca, profesjonalni producenci czereśni będą mieli okazję poszerzyć i uzupełnić swoje wiadomości o tym gatunku. W centrum Polski spotkamy się na szóstej edycji Letnich Pokazów Czereśniowych. Ich program zawiera sesję wykładową oraz zajęcia praktyczne w sadzie.

VI Letnie Pokazy Czereśniowe – rejestracja trwa

Przypominamy, że w niedzielę 9 lipca w okolicach Białej Rawskiej odbędą się Letnie Pokazy Czereśniowe. Organizatorzy zapraszają do rejestracji.

Zarejestruj się na Letnie Pokazy Czereśniowe

Organizatorzy VI Letnich Pokazów Czereśniowych zachęcają do wcześniejszej rejestracji uczestnictwa. Pokazy odbędą się 9 lipca k. Białej Rawskiej.

Letnie Pokazy Czereśniowe już 9 lipca

9 lipca w rejonie Białej Rawskiej odbędą się VI Letnie Pokazy Czereśniowe. Co w programie?
 

Film: Cięcie drzew czereśniowych

Dr Halina Morgaś z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach omówiła temat cięcia drzew czereśni w trakcie V Letnich Pokazów Czereśniowych 2016