Strona główna Tagi Makhteshim-agan

makhteshim-agan

Makhteshim-Agan Poland zmieniła nazwę na „Adama Polska”.

Firma Makhteshim-Agan Poland poinformowała, że w marcu rozpoczęła proces zmiany swojej nazwy na „Adama Polska“. Jest to część globalnego procesu wprowadzenia jednej globalnej marki jako nazwy  firmy. Pełne przejście do nowej nazwy zajmie, według przewidywań firmy, osiemnaście miesięcy.

Makhteshim Agan zmienia nazwę na „Adama”

Makhteshim Agan Industries, producent środków ochrony roślin, poinformował, że w kwietniu 2014 roku rozpocznie globalny proces zmiany swojej nazwy na „Adama“. Wprowadzenie na rynki marki w poszczególnych krajach odbędzie się w następujących po sobie kampaniach. Oczekuje się, że pełne przejście do nowej nazwy zajmie osiemnaście miesięcy.

Zwycięzcy loterii „Agrosimex – Twój Doradca” odebrali nagrody

Agrosimex wraz ze swoimi handlowymi partnerami już od 1996 r. organizuje dla swoich klientów loterię promocyjną, w której mogą oni stać się posiadaczami cennych nagród, m. in. maszyn i urządzeń przydatnych w gospodarstwach sadowniczych. Również w tym roku, 6 grudnia odbyło się losowanie cennych nagród I stopnia, które szczęśliwcom wręczono oficjalnie 12 grudnia w siedzibie firmy Agrosimex w Golianach.